2 Kitap+1 DVD SETİ (KAMPANYA01)

Fiyat : ₺500,00
İndirimli : ₺499,00
uyeol eftyap

1240 TL YERİNE 500 TL

KAZANCINIZ 740 TL

 İple germeyi gerçekleştirmek için güvenli ve etkili metodoloji tanıtmak amacıyla bu kitabı yazmak çok zaman aldı. Umarız bu kitap, şu anda iple germe konusunda zorluk yaşayan birçok doktora ve iple germenin altında yatan mekanizmaları anlayarak bu işlemleri yapmak isteyenlere yardımcı olur. İçtenlikle ümit ediyorum ki, kitabımı okuyan tüm doktorlar, güvenli ve etkili ip prosedürlerini öğrenmek için benim geçmek zorunda kaldığım zorlukları yaşamak zorunda kalmazlar.Bu kitap şimdiye kadar yürütülen klinik çalışmalar, deneyler ve deneyimleri içermektedir. Çeşitli alanlarda uzmanlardan yardım aldık ve daha ileri araştırmalar da planlandık.

Bu kitap, olumsuz tepkilerin nasıl üstesinden gelineceğini ve efektif iple germe prosedürlerini uzun süreli olarak yaparken, şişme ve ciltte çukurlaşma gibi komplikasyonlardan nasıl kaçınılacağını açıklar. Komplikasyon yönetimi ayrıca tartışılmaktadır.

Sayın meslektaşlarım,

İnsanoğlunun en eski tutkularından birisi sağlıklı ve güzel görünmektir. Günlük yaşamımızda hem özgüvenimiz hem de karşımızdakileri etkileyebilmek için buna gereksinim duyarız. Sağlıklı olabilmek için günlük gıda, vitamin ve mineral ihtiyacımızı karşılamak ve spor yapmak hepimizin bildiği standart başlıklardır. Peki ya güzel görünmek? İşte bu nedenle kozmetik işlemlerin sayısı ve çeşidi çok artmıştır. En çok bilinenler botulinum toksini, lazer epilasyon, mezoterapi, dolgu, ozon ve PRP’dir. Daha güzel gözükmek adına yapılan bu işlemlerin hepsinin hammadde olarak ciddi bir maliyeti vardır. Akupunkturdaki kişisel deneyimim yazar ile aynı olduğu için şu an okuduğunuz kitabı büyük bir ilgiyle inceledim. Hastalarımın sağlık sorunları çözülürken bir bölümünde ciltlerinin canlılık kazandığını gözlemlemiştim. Kozmetik konusunda yukarıdaki birçok yöntemi kullanmakla birlikte komplikasyon riski daha az olan kozmetik akupunkturu da öğrendim ve uygulamalarıma dahil ettim. Hastalarımı her zaman önce sağlıklı bir vücuda ve ruha sahip olduktan sonra kozmetik kısma geçmemiz gerektiği konusunda ikna ettim. Bazı hastaların çok talepkar olması bile beni doğru bildiğim yoldan ayırmadı. Kozmetik akupunktur etkilerinin başarılı ve uzun etkili olması için bu kaçınılmazdı.

Kitabın kozmetik akupunktur ile ilgilenen tüm meslektaşlarıma faydalı olması dileklerimle feyz aldığım sayın Prof. Dr. Cemal Çevik, bana her zaman sabırla yaklaşan aileme, yayıncımız Hüseyin Özkan’a ve sabırla redaksiyonu yapan Armağan Karaağaçlıoğlu’na teşekkür ediyorum.

Mete Edizer